صفحه اصلی ورود اعضا راهنمای شیراز آگهی قوانین شیراز آگهی درج آگهی رایگان تبلیغات در شیراز جستجوی دقیق ثبت نام تعرفه ها تماس با ما

استان فارس, شهر شیراز ,آگهی نامه شیراز, شیرازی,آگهینامه شیراز , منطقه شیراز, منطقه فارس, fars, shiraz

شیراز آگهی
امروز: جمعه ۲۸ دي ۱۳۹۷
 
همه گروه ها
  • شیراز آگهی پایگاه نیازمندیهای شیراز و استان فارس
  • با ثبت نام و عضویت در شیراز آگهی از مزایای عضویت در سایت استفاده نمایید، ثبت نام ، عضویت و درج آگهی رایگان است
راهنمای شیراز آگهی
عضویت در شیراز آگهی

برای استفاده کامل از امکانات سایت شیراز آگهی ظرف کمتر از 30 ثانیه در سایت عضو شوید. برای این منظور از طریق گزینه ثبت نام در منوی سایت وارد صفحه ثبت نام شده وعضو شوید.


انواع آگهی ها و سرویس های تبلیغاتی

در سایت شیراز آگهی چندین نوع آگهی و خدمات تبلیغاتی وجود دارد که دراینجا به صورت مختصر به ان اشاره می گردد.
-آگهی های عادی و رایگان که در حال حاضر به صورت نامحدود درج میگردد و با بروز رسانی در صفحه اول نمایش داده می شوند
-اگهی های ویژه که علاوه برنمایش ویژه در صفحه اول با توجه به گروه و زیر گروه مربوطه نیز نمایش داده میشوند.
-بنرهای تبلیغاتی صفحه اول و صفحات داخلی که با توجه به ابعاد و محل نمایش آنها در سایت نمایش داده میشوند.نحوه و زمان تایید اگهی ها چگونه است؟

تعهد ما به شما بررسی و تایید آگهی ها در کمتر از 1 روز کاری می باشد،همچنین شیراز آگهی سعی خود را در بازبینی و تایید آگهی ها در کمتر از 1 ساعت خواهد نمود. لطفا 24 ساعت پس از ثبت آگهی به ناحیه کاربری خود وارد شوید و وضعیت آگهی درج شده خود را در بخش لیست آگهی ها مشاهده نمایید در صورت عدم تایید آگهی علت آن به بخش پیامهای دریافتی ناحیه کاربری شما ارسال میگردد که شما می توانید با توجه به علت عدم تایید نسبت به ویرایش و اصلاح آگهی اقدام نمایید. لطفا قبل از درج آگهی قوانین سایت را مطالعه نمایید.


چگونه آگهی خود را در سایت مشاهده نمایید؟

پس از تایید آگهی،شما می توانید با انتخاب گروه مربوطه  آگهی خود را در گروه ثبت شده توسط خودتان ، مشاهده نمایید.بروز رسانی آگهی ها چگونه است و چه ضرورتی دارد؟

در قسمت لیست آگهی ها در ناحیه کاربری شما دکمه ای به نام بروز رسانی وجود دارد. ابتدا در ستون سمت راست آگهی مورد نظر خود را انتخاب نموده و سپس دکمه بروز رسانی را بزنید، با انجام این کار در مورد اگهی های رایگان تاریخ آگهی شما به روز می شود و در لیست جدیدترین آگهی ها در صفحه اول شیراز آگهی قرار میگیرد و دارای اولویت نمایش است همچنین در مورد آگهی های ویژه علاوه بر بروز شدن تاریخ در بالاترین اولویت نمایش نسبت به اگهی های مشابه قرار خواهد گرفت.


برای تماس با صاحبان آگهی چه باید کرد؟

لطفا توجه نمایید سایت شیراز آگهی تنها نمایش دهنده آگهی ها می باشد و در مورد محتوای آگهی ها نمی تواند به شما کمکی نماید ، بنابراین جهت تماس با صاحبان آگهی لازم است از شماره تماس یا ایمیل درج شده در آگهی استفاده نمایید همچنین در صورت فعال بودن صندوق تماس با آگهی دهنده شما می توانید به آگهی دهنده پیام ارسال نمایید این پیام مستقیما به آدرس ایمیل اگهی دهنده ارسال می گردد.


راهنمای سفارش بنر

با توجه به تنوع بنرها برای سفارش بنر جهت انتخاب بهترین گزینه با توجه به فعالیت شما  پیشنهاد میکنیم ابتدا با ما مشورت نمایید ، همچنین تیم پشتیبانی  شیراز آگهی آماده طراحی انواع بنر های مختلف  می باشد ، جهت  اطلاع از قیمتهای درج بنر در شیراز آگهی لطفا با ما تماس بگیرید.